एसईईको नतिजा ४ बजेपछि

काठमाडौं : माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसर्इर्इ) परीक्षाको नतिजा ४ बजेपछि आउने भएको छ। एसर्इर्इको नतिजा एसएसमएस, अइभीआर तथा वेबसाइटबाट हेर्न सकिने परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयले जानकारी दिएको छ। परीक्षा बोर्डको बैठक दिउँसो ३ बजेबाट सुरु भएको छ । बैठक लगत्तै नतिजा प्रकाशन गर्ने तयारी छ।

एसर्इर्इको नतिजा  आइभीआर, एसएमएस र विभिन्न वेबसाइटमा हेर्न सकिन्छ। आइभीआरतर्फ नेपाल टेलिकमबाट १६०० मा फोन गरी नतिजा सुन्न सकिन्छ। एसएमएसबाट पनि नतिजा थाहा पाउन सकिन्छ। त्यसका लागि तलको सूचना हेर्नुहोला।

विभिन्‍न वेबसाइटबाट पनि एसर्इर्इको नतिजा हेर्न सकिने परीक्षा नियन्त्रकको कार्यालयले जानकारी दिएको छ। एसर्इर्इको नतिजा शिक्षा मन्त्रालयको वेबसाइट moe.gov.np मा, शिक्षा विभाग सानोठिमी भक्तपुरको doe.gov.np मा, परीक्षा नियन्‍त्रक कार्यालय सानोठिमी भक्तपुरको neb.gov.np मा हेर्न सकिन्छ।

नेपाल टेलिकमको वेबसाइट see.ntc.net.np र एनसेलको वेबसाइट ncell.axita.com मा पनि नतिजा हेर्न सकिन्छ। edusanjal.com  र edukhabar.com मा पनि नतिजा हेर्न सकिन्छ।

एसर्इर्इ परीक्षामा २ लाख ५९ हजार ७ सय ३२ छात्र र २ लाख ७८ हजार ४ सय ५० छात्रा गरी ५ लाख ३८ हजार एक सय ८२ परीक्षार्थी सहभागी भएका  थिए। एसईई परीक्षा गत चैत आठ गतेदेखि सञ्चालन भएको थियो।

यी समाचार पनि पढ्नुहोस्
Scroll Up